Smocze Stado

Życie smoków, życie istot, przygody... Oto Smoczy Life.

Ogłoszenie

Można juz zaczynać opisywać postaci/rasy. Także RP można zaczynać!

#1 2013-07-30 22:20:51

 PiekarzPL

Smok Ziemi

47054039
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2013-07-30
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Michael

Imię i nazwisko: Michael Earthquake
Płeć: Samiec
Rasa: Smok Ziemi
Elementy:
* Ziemia:
- Potrafi władać ziemią, metalem, skałą, minerałami i przekształcać je na dowolne sposoby. Wykorzystuje te surowce także do obrony, np. skalne lub kryształowe kolce czy też pokrycie wroga minerałem i unieruchomienie go.
- Ma także pewną średnio opanowaną i niestabilną moc. Polega na możliwości leczenia ran za pomocą pokrycia jej warstwą kryształu. Jednak ma to wadę - przy niej używa dużo energii.
* Flora:
- Potrafi połączyć się umysłem z drzewem i porozmawiać z nim. Jest to unikatowa moc.
- Może stworzyć dowolną roślinę.
Wiek: 16 ludzkich lat.
Charakter: To miły, przyjacielski i dobry smok. Kocha muzykę, która jest częścią jego życia. Ma doświadczenie w korzystaniu z jego mocy, a także posiada sporą wiedzę, którą zdobył w ciągu życia. Jest wrażliwy i empatyczny. Boi się o jego przyjaciół i ukochaną Ellen. Ma poczucie humoru i lubi zażartować. Bywa nieśmiały w stosunku do obcych. Ma także słabości, których część jeszcze nie odkrył. Boi się Melfiora gdy jest w pobliżu.
Wyposażenie: Posiada magiczny diamentowy miecz, którego używa do obrony i ataku. Jednak częściej korzysta ze swoich pierwotnych mocy.
Wygląd:
http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2013/133/f/2/ref_sheet___michael_by_colami123-d654db5.jpg

Więcej informacji: http://pl.lod.wikia.com/wiki/Michael
~PiekarzPL

Ostatnio edytowany przez PiekarzPL (2013-07-31 15:35:24)


Jeśli widzisz ten kolor, to jest to PiekarzPL.
- - - - -
Nie żyję by tworzyć, tworzę aby żyć. ~Ja

Offline

 

#2 2013-07-30 22:29:29

AngelWithHerShotgun

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-30
Posty: 68
Punktów :   

Re: Michael

Fajny smok c:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bl-abc.pun.pl www.f1-transmisjeonline.pun.pl www.bionicle-club.pun.pl www.wojownicykosmosu.pun.pl www.coremt2-forum.pun.pl